У ДНУ розпочали “третю хвилю” вакцинації

У ДНУ розпочали “третю хвилю” вакцинації - фото 1

Більше 920 000 жителів Дніпропетровщини вже зробили щеплення від коронавірусу. З них більше 55 тисяч – це викладачі шкіл і вузів.

Вже “третю хвилю” вакцинації розпочали у Дніпровському національному університеті. Уколи там роблять не лише працівникам, а й студентам.

Зараз у Дніпровському національному університеті триває “третя хвиля” вакцинації. Понад 700 викладачів і студентів уже імунізували. Уколи робить мобільна бригада медиків у головному корпусі вишу.

«Всього вже вакциновано у нас 600 осіб і сьогодні ще сотня. В цій сотні ще є і здобувачі вищої освіти», — розповів голова групи з моніторингу епідеміологічної ситуації ДНУ ім. О. Гончара.

Щодня імунізують до півтори тисячі працівників закладів освіти. А загальна кількість вакцинованих жителів регіону поступово наближається до мільйона, кажуть в обласній адміністрації.

«Першу дозу із цих щеплень отримали уже 525 тисяч, із них майже 400 тисяч — уже завершили. Тобто, отримали два щеплення. Дніпропетровщина на п’ятому місці по вакцинації серед областей України і по кількості щеплень — на другому місці. За останні два дні ми робимо майже по 20 тисяч щеплень», — розповіла в.о. директора обласного департаменту охорони здоров’я Вікторія Кулик.

Зробити щеплення можна у будь-якому центрі масової вакцинації. На Дніпропетровщині їх наразі 30. 13 із них працюють у Дніпрі. Звернутися туди можна у будь-який день без попереднього запису. Із собою потрібно мати лише паспорт та ідентифікаційний код.

Реклама

Читайте також: У Дніпрі та Києві злочинне угрупування надавало секс-послуги.

Реклама