У ДНУ ім. Гончара випускники отримали два дипломи в одному

У ДНУ ім. Гончара випускники отримали два дипломи в одному - фото 1

У Дніпровському національному університеті ім. Олеся Гончара випускникам вручили два дипломи в одному: один український, інший — польський.

У Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара випускникам вручили європейські документи. Аби їх одержати, студентам необхідно було здобути високі оцінки з профільних предметів, а також підтягнути англійську. Бо написання робіт та їх захист відбувався іноземною.

«Я дуже радий, що випала мені така можливість — навчатися у двох університетах. Отримати європейський диплом, у нас в Україні — це дуже гарна можливість. Це козир, можна сказати», — говорить власник двох дипломів Олександр Горбатко.
«Я зараз іду на аспірантуру у наш Дніпровський національний університет. Є можливість бути професором у Польщі, наприклад. Це все ж педагогічний університет. І це має досить чудові перспективи», — говорить власник двох дипломів Євген Скрипник.

Паралельне навчання в Україні та Польщі й захист робіт, пояснюють в університеті, можливі завдяки програмі двох дипломів. Для студентів вона доступна вже четвертий рік. За цей час нею скористалися 11 людей.

«Перший семестр іде навчання в Україні. Другий семестр в Україні, але дві дисципліни будуть викладатися польськими колегами. Третій семестр проходить у Польщі. Потім наші студенти повертаються до ДНУ, захищають тут диплом. Потім захист для колег із Кракова наприкінці 4 семестру», — говорить координатор програми двох дипломів Михайло Трубіцин.

Реклама

Раніше ми писали про те, що у Дніпрі відбувся прощальний візит посла Ізраїлю в Україні.

Реклама