У дніпровському театрі Шевченка готують прем’єру “Ніч амурних стрибунців”

Фото: ua.igotoworld.com - фото 1
Фото: ua.igotoworld.com

Кохання, перепалки на балконі, а ще загадкова валізка. У театрі Шевченка готують прем'єру.

П'єса “Ніч амурних стрибунців” — це історія двох родин, які живуть по сусідству. Вони сваряться через зраду на балконах 11-го поверху. На сцені є місце для сміху та роздумів...

Чоловік зненацька повертається з відрядження додому, а дружина ховає коханця у шафі. Класичний сценарій анекдоту, його розіграли актори театру імені Шевченка.

Сценарій хоч і класичний, але з непередбачуваними поворотами, розповідає Вероніка Голованьова. На сцені вона перевтілилась у винахідливу Ненсі.

«Вона дуже вродлива, розумна, хитра, інколи підступна і така як вуж на сковорідці, може в будь-якій ситуації знайти вихід», — розповіла акторка Вероніка Голованьова.

Окрім Ненсі, на сцені ще 4 персонажі. Зокрема, її сусідка Дороті та чоловік Джон.

Виставу готували декілька місяців. За словами режисера, головних та другорядних ролей у ній немає. Події розгортаються у квартирі на 11-му поверсі. Тут кохання, конфлікт, крики на балконі, а ще чорна валіза із секретом.

П'єса “Ніч амурних стрибунців” — це робота австралійського драматурга. У дніпровському театрі її втілив у життя режисер Олександр Варун.

Прем'єру п'єси “Ніч амурних стрибунців” заплановано на 26-27 червня. Актори впевнені: за дві години глядачі зможуть і щиро посміятися, і замислитися над власним життям.

Реклама

Реклама