У Дніпровському театрі драми та комедії готують нову виставу

У Дніпровському театрі драми та комедії готують нову виставу - фото 1

У Дніпровському театрі драми та комедії готують нову виставу. "Майдан Інферно" — це перша українська п'єса Неди Нежданої.

Перше кохання, боротьба з беркутівцями та битва за свободу: у Дніпровському театрі драми та комедії готують нову виставу. "Майдан Інферно" – це перша українська п'єса Неди Нежданої. Її постановник – французький режисер Клеман Перетятко.

«Я хочу, аби аудиторія відчула, як це – бути там, на Майдані. Щоб кожен асоціював себе з цими ляльками. Тобто тут немає конкретних персонажів – є люди, і, можливо, це ви», – зазначив Клеман.

За сюжетом, студентка Аня втрачає свого коханого Ореста під час битви на майдані, але дівчина шукає хлопця по лікарнях і госпіталях Києва. У спектаклі актори грають одночасно по декілька ролей за допомогою ляльок.

«Це було вперше, спочатку було страшно, ми пройшли всі стадії: прийняття, заперечення, депресія, але все вже добре, ми не розуміли як це, – зазвичай ти стоїш на сцені, і ти за допомогою свого акторського набору намагаєшся транслювати все, а тут з'являється лялька. І все складніше – те, що переживаєш, потрібно передати через неї», – розповідає акторка Валерія Клейменова.

Цей спектакль вже показують у Німеччині та Франції. У Дніпрі прем’єра відбудеться в лютому.

Нагадуємо, раніше ми повідомляли, що у Дніпрі студенти ДНУ напередодні свят почали показувати театралізовані екскурсії: розіграти сувенір, скуштувати вино з погреба графа Дракули та поставити запитання чарівному дзеркалу тепер можна у Палаці студентів. Місце для виступів обрали невипадково, оскільки у такий спосіб вони хочуть привернути увагу до цієї старовинної будівлі.

Реклама

Марина Положай
Марина Положай Кореспондентка. Досвід роботи — 1 рік. Улюблені теми матеріалів: тварини, б'юті-індустрія, стиль життя, освіта.

Реклама