У Дніпровському районі знайшли труп чоловіка

У Дніпровському районі знайшли труп чоловіка - фото 1

У Новоолександрівці неподалік цвинтаря виявили тіло невідомого.

28 січня у Новоолександрівці Дніпровського району знайшли труп. Про це повідомляє Інформатор.

Тіло знаходилося поблизу цвинтаря. За попередньою версією, належало воно чоловікові. Руки померлого були схрещені на грудях.

На трупі лежав одяг, а сам він був оголений. На місце приїхали правоохоронці. Всі обставини встановлюються.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що у Дніпрі в парку Глоби знайдено труп чоловіка. У Дніпрі близько 06:30 на сходах біля пам'ятника Чкалову у парку Глоби виявили труп чоловіка. Його знайшов працівник парку. Він викликав поліцію. На вигляд чоловікові 50-60 років біля нього лежали пакети з порожніми скляними пляшками з-під пива. Мабуть, він бездомний. Особу поки що не встановлено. Поруч із головою – пляма крові на асфальті.

Також ми писали, що, 18 січня, у Дніпрі на вулиці Надії Алексєєнко близько 18:20 виявили мертву жінку. Тіло виявили неподалік занедбаної будівлі. За попередньою інформацією, стався нещасний випадок: жінка впала на шлакоблок та сильно розбила голову у двох місцях. Особу померлої встановити не вдалося, на вигляд жінці близько 55 років.

Реклама

Валерія Шостак
Валерія Шостак Редактор сайту 34.ua. Пишу про цікаві події у місті, області, Україні та світі. У фокусі — кримінал, культура та технології.

Реклама