У дніпровському метро пройшов благодійний концерт

Фото: Суспільне - фото 1
Фото: Суспільне

21 травня відбувся благодійний концерт гурту "Друга ріка". Музиканти збирали гроші на дві "швидкі" для окремої бригади тероборони Дніпра.

Захід організував колектив дніпровського музичного фестивалю "БезВіз". Як розповіли організатори: якщо ініціатива матиме успіх — проводитимуть концерти і надалі.

«Ідея цього заходу – під час воєнного стану проводити у безпечному місці дві добрі справи одночасно. От зараз ми збираємо на карети "швидкої" і нагадуємо містянам, що насправді життя продовжується, в безпечних місцях можна збирати концерти, слухати улюблені гурти», - говорить одна із організаторок Марія Гусєва.

На першому в рамках програми "БезВіз БезВійни" благодійному концерті виступив гурт "Друга ріка".

Благодійний концерт - фото 222266

Благодійний концерт
Фото: Суспільне

Музиканти зізнаються: в метро грають вперше. Але концерти під час війни вже мали. Виступають там, де зараз безпечно.

«Чесно кажучи, співати та грати дуже довго від початку війни не хотілося. Але ми зрозуміли, що можемо збирати кошти, бо вояки ми такі собі. Тому ми використовуємо свої інструменти і збираємо таким чином кошти для військових», - розповів соліст гурту "Друга ріка" Валерій Харчишин.

Благодійні концерти за участю інших українських артистів планують проводити й надалі. Концерт для глядачів проходив безкоштовно, його також транслювали онлайн. Усі охочі могли пожертвувати кошти на придбання "швидких". Станом на вечір 21 травня зібрали 780 тисяч гривень.

Концерт у метро - фото 222267

Концерт у метро
Фото: Суспільне

Реклама

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама