У Дніпровському центрі первинної допомоги №9 завершили капітальну реконструкцію

У Дніпровському центрі первинної допомоги №9 завершили капітальну реконструкцію - фото 1

Пластикові вікна замість старих дерев’яних, утеплений фасад, нові ліфти та туалети для мало мобільних. У Дніпровському центрі первинної допомоги №9 завершили капітальну реконструкцію. Оновили ганок, хол, реєстратуру та кабінети.

Для комфорту людей з інвалідністю встановили пандуси та уклали тактильну плитку. В коридорах — таблички зі шрифтом Брайля. У лабораторію закупили нове обладнання.

«Я проживаю тут вже 30 з гаком років, тому ми постійно тут. Аналіз крові, аналізи здаєш, і раніше всій купою натовп стояв. Зараз ось окремий кабінет. Все подобається», — розповідає пацієнтка Валентина Косарева.
«22 роки як я тут працюю, то у нас тут були жахливі умови. Ми сиділи в кабінетах, де була цвіль, старі меблі. Не було ніяких ремонтів, ніяких умов», — ділиться сімейний лікар Олена Гнатченко.

Оновлення цього центру первинної допомоги проведено у межах міських програми з реконструкції медичних закладів.

«Сьогодні в будівлі, яке не було реконструйовано протягом 30 років, можна говорити про те, що комфортно в тому числі і для медичного персоналу. Починаючи від опалення, що в принципі, суттєво. Закінчуючи кондиціонерами, меблями», - повідомляє Борис Філатов, міський голова Дніпра.

 

Реклама