У Дніпровських школах завершили карантин

У Дніпровських школах завершили карантин - фото 1

Школярі міста вийдуть на навчання 17 лютого, оскільки карантин не продовжили.

Таке рішення ухвалили на підставі інформації Дніпровського міського відділу лабораторних досліджень. З'ясувалося, що захворюваність серед школярів знизилася на 27% порівняно з минулим тижнем. Також пропозицій про продовження карантину не надійшло від Держпродспоживслужби міста.

Відомо, що учні всіх 157 установ загальної середньої освіти, зокрема вечірніх і спеціалізованих шкіл, вийдуть на навчання вже наступного понеділока.

Раніше ми повідомляли, що в Дніпрі пройшла 21-ша сесія обласної ради. Головним питанням засідання була перереєстрація частини лікарень, які знаходяться на балансі облради. Їхній статус був змінений на комунальні некомерційні підприємства, щоб наблизити до підписання контрактів з Національною службою здоров'я України (перед стартом другого етапу медреформи). За це проголосували 75 з 76 присутніх депутатів.

Валерія Малихіна

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама