У Дніпропетровській області з’явився ще один "пересувний" ЦНАП

У Дніпропетровській області з’явився ще один "пересувний" ЦНАП - фото 1

Мобільний "офіс" отримала Підгородненська міська територіальна громада.

Про це повідомила заступниця директора департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Олена Лічманенко.

«Скарбничка єдиної мережі ЦНАПів Дніпропетровщини поповнилася сучасним мобільним кейсом. Повноцінний пересувний "офіс" отримала Підгородненська міська територіальна громада від українсько-швейцарської програми “EGAP”, яка реалізується Фондом "Східна Європа". Це неабияка допомога для тих жителів, які через вік або стан здоров’я не мають можливості самостійно дістатися до Центру надання адмінпослуг. Адже тепер вони зможуть отримати необхідну послугу, просто не виходячи з дому», – сказала чиновниця.


РекламаКейс містить ноутбук, сканер, принтер, зчитувач інформації з ID-карток, USB-модем для доступу до Інтернету, акумулятор та веб-камеру. На дому фахівці ЦНАПу зможуть допомогти, зокрема, оформити земельну ділянку, отримати державні соціальні виплати та зареєструвати нерухомість. Цей мобільний ЦНАП став двадцять третім у нашому регіоні.

У Дніпропетровській області з’явився ще один 'пересувний' ЦНАП - фото 143723

Нагадаємо, раніше в Кам'янському ЦНАПі запрацювала нова послуга. Вона буде корисною для підлітків.

Також в області 7 ЦНАПів отримали набори для безпечної роботи в умовах пандемії COVID-19. У наборах – індивідуальні захисні екрани для співробітників, стікери для зони очікування та прийому відвідувачів із рекомендацією тримати дистанцію, а ще стікери із нагадуванням надіти маски при вході та мити руки, а також великий захисний екран для тих центрів, які мають рецепцію.

Реклама