У Дніпропетровській області завершують збирати пізні зернові

У Дніпропетровській області завершують збирати пізні зернові - фото 1

На Дніпропетровщині аграрії завершують збирати врожай пізніх зернових культур.

Аграрії Дніпропетровщини завершують збирати врожай пізніх зернових культур. Нині працюють на полях з кукурудзою, соняшником, сорго. Про це повідомили в Дніпропетровській ОДА.

«Цьогоріч зібрали дуже гарний врожай ранніх зернових – майже 3,4 млн тонн. Добре вродили і пізні. Аграрії вже виконали понад 95% запланованих робіт. Намолотили більш ніж 1,1 млн тонн технічних культур та понад 1,1 млн тонн – зернових», – розповіла начальниця управління агропромислового розвитку ОДА Любов Клімович.

Аграрії регіону вже зібрали просо та гречку. Загалом цих культур намолотили майже 20 тис тонн. Сої зібрали 8,3 тис тонн.

Соняшника зібрали понад 1 млн тонн. Кукурудзи на зерно – понад 1,1 млн тонн. Сорго – 7,9 тис тонн.

Завершити роботи на полях з пізніми культурами аграрії планують на початку листопада.

Нагадуємо, раніше ми повідомляли, що у Дніпропетровській області у Підгородному приводять до ладу одну з головних вулиць – Шосейну. Там вже укладають вирівнюючий шар асфальту, проводять реконструкцію зливової каналізації. Зазначено, що довжина вулиці Шосейної – 2,5 км. Наразі там вже завершують укладати перший шар асфальтобетону, товщиною 7 см. Зверху ще стелитимуть 5 см фінішного покриття, ремонтують зливові колодязі.

Також ми писали, що на Дніпропетровщині від Магдалинівки до Преображенки завершують укладати 28 кілометрів нового асфальту. Вже уклали асфальт на перших 16 км магістралі. Це автошлях між Губинихою та Магдалинівкою. Тепер взялися за наступну ділянку. Дорога проходить селами Прядівка і Топчине. Траса Т-04-13 з’єднує села двох районів Дніпропетровської області. Вона простягається від Царичанки до Губинихи.

Реклама

Реклама