У Дніпропетровській області завершили будівництво нового корпусу Волоської школи

01 жовтня, 16:29
У Дніпропетровській області завершили будівництво нового корпусу Волоської школи - фото 1

Новий корпус волоської школи є одним із об’єктів "Великого будівництва" на Дніпропетровщині.

Зведену "з нуля" будівлю вже почали потроху обживати: ретельно прибирають, а також заносять та збирають меблі. Про це повідомив голова облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

«Програма Президента України “Велике будівництво” в області не припиняється ні на мить. Зводимо та оновлюємо важливі соціальні об’єкти: дитячі садочки, стадіони, медичні заклади, школи. Триповерховий яскравий, сучасний та затишний корпус збудували для учнів волоської школи. Вперше за понад 80 років у школі з’являться актова та спортивна зали. А ще майстерні та власна обсерваторія», – зазначив очільник регіону.


У новій будівлі багато простору, великі вікна та утеплені за сучасними технологіями стіни. Зі старим корпусом вона з’єднана спеціальним переходом. А для дітей з інвалідністю передбачили підйомник. У новій актовій залі зробили шумоізоляцію акустичними плитами та закупили нові крісла зі звуковою апаратурою.

«Дітям дуже подобається новий корпус, стіни якого аж виблискують на сонці. Вони вже не дочекаються новосілля. Адже наша школа сама по собі невелика, довоєнних років. Учням у ній уже тіснувато. Тепер місця вистачить усім», – сказала директорка Волоської школи Тетяна Басенко.


На подвір’ї школи були встановлені чотири спортивні майданчики з тренажерами та біговими доріжками. Обладнана спеціальна зона для вивчення правил дорожнього руху з іграшковими світлофорами та пішохідними переходами. Територію навколо будівельники виклали тротуарною плиткою, а частину — заасфальтували. Також із обласного бюджету виділили кошти на придбання інтерактивної панелі, мультимедійного проєктора, навчальних засобів, меблів та іншого.


Нагадаємо, раніше ми повідомили про те, що у Дніпрі триває реконструкція каналізацій і дощових зливів.

Джерело: Дніпропетровська ОДА
Поділитися: