У Дніпропетровській області за рекордні терміни модернізували газопровід

У Дніпропетровській області за рекордні терміни модернізували газопровід - фото 1

У період карантину шість бригад зварювальників монтували нову газову мережу.

Майже 7 кілометрів трубопроводу для газифікації нового елеватора. Дніпропетровськгаз провів блакитне паливо до перевантажувального термінала — Нібулон. Відкрили його в селі Мар’янське на Дніпропетровщині. Тут будуть приймати, зберігати, а потім звідси відправляти зерно до інших країн.

«Були дуже важкі умови, тому що газопроводи йшли через важкі ділянки, перетин місцевості, ліс, яри. Ми гідно виконали роботу і пишаємося, що взяли участь у такому великому проєкті, тому що таких великих підприємств зараз по Україні будується мало. Ми все зробили, щоб це підприємство запрацювало», — розповідає Євген Колосков, начальник нікопольського відділення АТ "Дніпропетровськгаз".

Газифікуючи об’єкт, компанія проклала труби за новою технологією. Використали двошарові поліетиленові газопроводи. Вони більш міцні, довговічні та стійкі до корозії, на відміну від металевих. Це інноваційний метод у газорозподільній галузі, — запевняють експерти.

«Була застосована нова технологія поліетиленових труб, двошарового складу. При цій технології ми відмовилися від робіт із піском, і це дозволило прискорити істотно терміни виконання даних будівельно-монтажних робіт», — ділиться начальник відділу інжинірингу АТ "Дніпропетровськгаз" Євген Тихонов.

За останні 7 років цей проєкт — один із наймасштабніших, — кажуть у Дніпропетровськгазі. І зроблений у рекордні терміни. Труби за три місяці прокладали 6 бригад зварювальників.

«Величезний ресурс, як матеріальний, так і людський був використаний при проведенні робіт. Нікопольське відділення закуповувало нові зварювальні апарати. Використовувалася величезна кількість будівельної техніки. Бригади зварників майже без вихідних працювали на цьому об'єкті. І виконали професійно той обсяг робіт, який озвучив замовник», — продовжує Євген Тихонов.
«Я дуже переймався, чи збудуємо ми цей об’єкт, чи не збудуємо. Ми будували його 3 місяці, в період коронавірусу, в період пандемії. Ми покажемо приклад, як працювати в аграрному секторі України», — ділиться генеральний директор ТОВ СП "Нібулон" Олексій Вадатурський.

У Дніпропетровськгазі кажуть: надалі планують обслуговувати газопроводи та обладнання аграрного комплексу.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.