У Дніпропетровській області за добу COVID-19 діагностували у 60 осіб

У Дніпропетровській області за добу COVID-19 діагностували у 60 осіб - фото 1

В області вже зробили майже 950 тисячі щеплень від коронавірусу. Двома дозами вакцинували понад 400 тисяч людей.

За минулу добу в області підтвердили 60 нових випадків коронавірусу. Ще 125 жителів регіону одужали. Про це повідомили в пресслужбі облдержадміністрації.

У Дніпрі зафіксували 32 нові випадки COVID-19, у Кривому Розі – 16, у Першотравенську – 5, у Нікополі – 4, у Новомосковську – 1, у Петропавлівському районі – 2.

Зазначимо, що карантин в Україні поки скасовується. "Жовтий" рівень епідемічної небезпеки в Україні можна буде ввести після затвердження юридичних змін до постанови про адаптивний карантин, яка зараз перебуває на узгодженні в Міністерстві юстиції.

Реклама

Раніше ми писали про те, що в Україні за добу коронавірусну інфекцію підтвердили у 1 205 осіб. Найбільше підтверджених випадків захворювання за останню добу було зареєстровано у Києві — 166, Тернопільскій області — 148, Чернівецькій області — 120, Житомирьскій області — 88, Волинській області — 79.

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама