У Дніпропетровській області за добу COVID-19 діагностували у 286 осіб

У Дніпропетровській області за добу COVID-19 діагностували у 286 осіб - фото 1

Загалом на Дніпропетровщині – 245 523 лабораторно підтверджені випадки коронавірусу.

За минулу добу на Дніпропетровщині підтвердили 286 нових випадків коронавірусу. Найбільше – у Дніпрі. Ще 103 мешканці області подолали хворобу.

У Дніпрі занедужали 108 мешканців, у Кривому Розі – 45, у Павлограді – 35, у Кам’янському – 11, у Марганці – 9, у Синельниковому – 4. По 3 випадки підтвердили у Нікополі та Першотравенську, по 1 – у Новомосковську і Покрові.

13 людей захворіли на коронавірус у Томаківському районі, 11 – у Дніпровському, 9 – у Солонянському, 7 – у Петропавлівському, 6 – у Покровському. По 5 випадків зафіксували у Верхньодніпровському та Криничанському районах, по 3 – в Апостолівському і Новомосковському, по 1 – у Криворізькому, Нікопольському, Софіївському та Широківському.

Загалом на Дніпропетровщині – 245 523 лабораторно підтверджені випадки коронавірусу. Подолали хворобу 233 347 мешканців області. Померли 9 039 людей.

У регіоні зробили понад 2 млн 691 тис щеплень від COVID-19. Двома дозами вакцинувалися 1 млн 300 тис людей.

Нагадаємо, раніше ми писали, що в Україні розширили перелік професій, для яких запровадили обов'язкову вакцинацію. 9 грудня, в Україні набув чинності наказ Кабінету Міністрів щодо розширення списку професій, представників яких зобов'язали пройти вакцинацію від коронавірусу.

Згідно з документом від уряду країни до оновленого списку професій, для яких знадобиться обов'язкова вакцинація, увійшли співробітники таких підприємств та організацій:

- підприємств, а також установ та організацій, що належать до сфери управління центральних органів виконавчої влади;
- організацій, що надають соціальні послуги, установ соціального захисту дітей та реабілітаційних установ;
- підприємств, що мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави, наприклад, Укрпошта, Укрзалізниця та інші.

Реклама

Реклама