У Дніпропетровській області за добу COVID-19 діагностували у 127 осіб

У Дніпропетровській області за добу COVID-19 діагностували у 127 осіб - фото 1

Загалом на Дніпропетровщині – 245 237 лабораторно підтверджених випадків COVID-19.

За минулу добу на Дніпропетровщині підтвердили 127 нових випадків коронавірусу. Найбільше – у Дніпрі. Ще 37 мешканців області подолали хворобу.

У Дніпрі виявили 78 нових випадків зараження. У Кривому Розі – 14, Синельниковому – 8, Першотравенську – 2, Новомосковську і Жовтих Водах – по 1.

Коронавірус підтвердили у 7 мешканців Синельниківського району, 4 – Новомосковського і Солонянського, 2 – Криворізького, по 1 – Дніпровського, Петропавлівського, Царичанського, Широківського, Петриківського та Юр’ївського районів.

Загалом на Дніпропетровщині – 245 237 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Одужали 233 244 мешканці області. Померли 9034 людини.

В області зробили понад 2 млн 678 щеплень від коронавірусу. Завершили курс вакцинації більш ніж 1 млн 293 тис. мешканців Дніпропетровщини.

Нагадаємо, раніше ми писали, що в Україні розширили перелік професій, для яких запровадили обов'язкову вакцинацію. 9 грудня, в Україні набув чинності наказ Кабінету Міністрів щодо розширення списку професій, представників яких зобов'язали пройти вакцинацію від коронавірусу.

Згідно з документом від уряду країни до оновленого списку професій, для яких знадобиться обов'язкова вакцинація, увійшли співробітники таких підприємств та організацій:

- підприємств, а також установ та організацій, що належать до сфери управління центральних органів виконавчої влади;
- організацій, що надають соціальні послуги, установ соціального захисту дітей та реабілітаційних установ;
- підприємств, що мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави, наприклад, Укрпошта, Укрзалізниця та інші.

Реклама

Реклама