У Дніпропетровській області з 27 травня дозволили роботу дитячих садочків

26 травня, 09:57
У Дніпропетровській області з 27 травня дозволили роботу дитячих садочків - фото 1

Із середи, 27 травня, на Дніпропетровщині відновиться робота дитсадків.

Такое решение приняла областная комиссия техногенно-экологической безопасности и чрезвычайных ситуаций. Окончательное решение про открытие дошкольных учреждений будут принимать городские и сельские советы на местах.

«Решением областной комиссии ТЭБ и ЧС позволили восстановить работу детсадов с 27 мая. Теперь органы местного самоуправления должны проверить готовность дошкольных учреждений к открытию и оценить все риски – чтобы не подвергать детей опасности. Именно они будут принимать окончательное решение об открытии садов», – сказал председатель Днепропетровской облгосадминистрации Александр Бондаренко.

Отметим, что дошкольные учреждения могут работать только с ограничениями. Запрещено использование мягких игрушек, многоразовых полотенец, необходимо отказаться от ковров с длинной ворсом. С утра детей принимают на входе в учреждения – родители не заходят во внутрь помещений. Малышам проводят температурный скрининг каждые четыре часа. Нужно проводить регулярную дезинфекцию помещений и по возможности – увеличить количество прогулок на улице.

Напомним, в Кривом Роге 25 мая открылись 157 из 163 детских садов.

Таке рішення ухвалила обласна комісія техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Остаточне рішення про відкриття дошкільних установ ухвалюватимуть міські і сільські ради на місцях.

«Рішенням обласної комісії ТЕБ та НС дозволили відновити роботу дитсадків із 27 травня. Тепер органи місцевого самоврядування повинні перевірити готовність дошкільних закладів до відкриття і оцінити всі ризики — щоб не наражати дітей на небезпеку. Саме вони будуть ухвалювати остаточне рішення про відкриття садочків», — сказав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко.


Зазначимо, що дошкільн заклади можуть працювати лише з обмеженнями. Заборонено використання м'яких іграшок, багаторазових рушників, необхідно відмовитися від килимів із довгим ворсом. Зранку дітей приймають на вході в заклади — батьки не заходять до будинку приміщень. Малюкам проводять температурний скринінг кожні чотири години. Потрібно проводити регулярну дезінфекцію приміщень і за можливості — збільшити кількість прогулянок на вулиці.

Нагадаємо, у Кривому Розі 25 травня відкрилися 157 із 163 дитячих садків.

Олександр Акуленко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: