У Дніпропетровській області введено режим надзвичайної ситуації

20 березня, 14:48
Джерело фотографії - сайт Дніпропетровської обласної державної адміністрації - фото 1
Джерело фотографії - сайт Дніпропетровської обласної державної адміністрації

Це рішення ухвалено регіональною комісією з надзвичайних ситуацій.

На думку голови облради Святослава Олійника, це рішення носить формальний характер.

«Я вважаю, що підстав для надзвичайної ситуації поки немає, це рішення комісії є скоріше формальним — необхідним для організації роботи штабу. Додаткових обмежень воно не спричинить», — сказав він.


Він також висловив надію на те, що уряд забезпечить області експрес-тестами діагностики коронавірусу. І звернувся до керівництва поліції з проханням не перегинати палицю в закритті підприємств там, де для цього немає гострої необхідності.

«Ми повинні зберегти максимально життєзабезпечення регіону», — підсумував голова облради.

 


Нагадаємо, раніше в Україні на вулиці міст випустили спеціальні автомобілі ДСНС. З гучномовцями, які інформують людей про необхідність дотримуватися умов карантину.

Також в Дніпропетровській області вже 75 раз порушили режим карантину. На порушників правоохоронці складають адмінпротоколи і починають кримінальні провадження.

А ще в Україні перший пацієнт одужав від коронавірусу. Про це повідомив Президент Володимир Зеленський, доповідаючи про протидію поширенню коронавірусу в Україні станом на ранок 20 березня.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.