У Дніпропетровській області виробників контрафакту оштрафували на 37,5 млн гривень

У Дніпропетровській області виробників контрафакту оштрафували на 37,5 млн гривень - фото 1

Від початку року в нашій області правоохоронці провели 107 перевірок цехів з виробництва спиртного.

У Дніпропетровській області правоохоронці на 37,5 млн гривень оштрафували власників незаконних цехів з виробництва контрафактного спирту. Про це повідомили у пресслужбі головного управління ДПС в області.

Так, від початку року в нашій області правоохоронці провели 107 перевірок цехів з виробництва спиртного. В ході заходу правоохоронці припинили діяльність підприємств, на яких з неякісної сировини виготовляли контрафактний спирт.

«Унаслідок проведення відповідних заходів вилучили продукцію на загальну суму 1,9 млн гривень і склали 11 протоколів про адміністративні правопорушення за ст. 164 КУАП на загальну суму 761 тисяч гривень», — підкреслили у пресслужбі ДПС в області.

Крім того, правоохоронці в першому кварталі 2021 року провели 1528 перевірок суб'єктів господарювання, які виробляють і продають спирт, алкогольні напої та тютюнові вироби. Так, ДПС наклала санкції та донарахувала акцизний податок на суму в 175,5 млн гривень.

«До платників податків, які здійснювали виробництво, реалізацію та зберігання фальсифікованих алкогольних напоїв та тютюнових виробів без марок акцизного податку або з підробленими марками, застосовано фінансові санкції на суму 73,8 млн гривень», — додали в ДПС області.

Фінансові санкції також торкнулися підприємств, які виготовляли та продавали спирт.

Раніше ми писали, що у Дніпрі неповнолітня дівчина отруїлася алкоголем. 9 травня її без свідомості помітили перехожі на зупинці та викликали поліцію і "швидку".

Максим Журавель
Максим Журавель журналіст, редактор