У Дніпропетровській області випускники школи після випускного потрапили до лікарні

05 серпня, 21:00
У Дніпропетровській області випускники школи після випускного потрапили до лікарні - фото 1

Перші симптоми отруєння всі відчули наступного дня. Важких госпіталізували до Новомосковської районної лікарні. Зараз там під крапельницями п'ятеро дорослих і троє дітей.

Випускний закінчився в лікарні. Масове отруєння сталося в селі В'язівок, неподалік Павлограда. Одинадцятикласники прощалися зі школою. Гуляли в місцевому кафе. Ймовірно, там і отруїлися. На святі було більше 20 осіб. Половина — діти. Погано дітям стало наступного дня. Вісьмох у важкому стані госпіталізували до Новомосковської районної лікарні.

«Госпіталізовано у стані середньої тяжкості, але з проявами кишкової інфекції. З проявами гострого самоузгодженного ентероколіту. Температура до 39 градусів. На час госпіталізації їм було погано, зараз їх стан покращився. Не викликає жодних сумнівів, що це гостре отруєння, пов’язане з продуктами», — розповідає директор Новомосковської центральної районної лікарні Сергій Шулик.

Спілкуватися з журналістами пацієнти відмовилися. Події того вечора нам розповіла директорка місцевої школи. На святі вона не була, і каже: село у них невелике, тому чутки поширюються швидко.

«Харчове отруєння, було викликано, можливо, паличкою ботулізму, можливо, сальмонельоз, бо, з їх слів, вони їли салат олів'є. А можливо, щось заражене в м'ясі. Були і відбивні, і котлети, перець фарширований», — каже директор школи Валентина Вілхова.

Зараз місцеве кафе закрите. Заклад перевіряє Держпродспоживслужба. До лабораторіъ надіслали змиви з поверхонь і воду.

Поділитися: