У Дніпропетровській області вийшла друга серія проєкту "Знай своїх"

17 серпня, 16:34
У Дніпропетровській області вийшла друга серія проєкту "Знай своїх" - фото 1

На бордах по всьому регіону розмістили фото 9 героїв.

До проєкту приєдналися призер Олімпійських ігор з академічного веслування Олег Ликов, олімпійська чемпіонка з академічного веслування Анастасія Коженкова, триразовий чемпіон Паралімпійських ігор із футболу Тарас Дутко, чемпіон світу з ракетомодельного спорту Ігор Гладкий, монументаліст та народний художник України В’ячеслав Данилов, майстер живопису і заслужений художник України Григорій Чернета, майстриня Петриківського розпису Валентина Панко, вчений-хімік і розробник новітніх систем дезінфекції Богдан Мурашевич, а також заслужений донор і Герой України Володимир Ніколаєв.
Про це повідомила радниця голови обласної державної адміністрації Валерія Світла.

«Талановиті, наполегливі, цілеспрямовані. Все це — про героїв проєкту “Знай своїх”. Вони досягли вершин у різних сферах та не зупиняються на цьому. Їхні здобутки — гордість для області та країни. Хочемо, аби про ці перемоги знав кожен. Тому фото успішних жителів Дніпропетровщини розмістили майже на 100 бордах у різних куточках регіону», — розповіла Валерія Світла.


Третю серію “Знай своїх” планується випустити вже восени.

«Вже маємо позитивний відгук на першу серію проєкту “Знай своїх”, а отже — натхнення працювати і над наступними “випусками”. Розшукуємо нових героїв, аби вкотре довести — Дніпропетровщині є, ким пишатися», — підкреслила радниця керівника області.

 


Нагадаємо, раніше ми повідомляли про запуск першої серії цього проєкту.

Також школярка з Дніпра розробила проєкт паркової лавки з соціальною дистанцією. Її макет посів друге місце у всеукраїнському конкурсі.

Джерело: Дніпропетровська ОДА
Поділитися: