У Дніпропетровській області відкрили додаткову госпітальну базу для хворих на Covid-19

08 квітня, 16:20
У Дніпропетровській області відкрили додаткову госпітальну базу для хворих на Covid-19 - фото 1

Незабаром Covid-відділення відкриються в обласній психіатрії, марганецькій лікарні, а також У криворізьких лікарнях № 3 і № 9.

У Дніпропетровській області з'явилася ще одна госпітальна база. Зараз їх у нашому регіоні 32. В них допомагають людям, хворим на коронавірусну інфекцію. Про це повідомили у пресслужбі обладміністрації.

Так, ще одна госпітальна база на 100 ліжок з'явилася в Кам'янському. Обладнали її в міській лікарні № 9.

«Загалом у госпітальних базах області — майже 5,8 тисяч ліжко-місць. Там лікують пацієнтів із коронавірусом, а також людей із підозрою на Cоvid-19. Завантаженість відділень — понад 68%», — розповіла заступниця директора департаменту охорони здоров'я обладміністрації Тетяна Квітницька.

Незабаром Covid-відділення відкриють в обласній психіатрії, марганецькій лікарні, а також у криворізьких лікарнях № 3 і № 9.

«У госпітальних базах вистачає кисневих концентраторів. Ними забезпечені 86% ліжок. Будемо закуповувати ще», — додала Тетяна Квітницька.


Раніше ми писали, що в Україні, за словами прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, необхідності вводити загальнонаціональний локдаун немає.

 
Максим Журавель
Максим Журавель журналіст, редактор
Поділитися: