У Дніпропетровській області створили Інтернет-модуль "DIAgram"

03.12.2020, 13:52
У Дніпропетровській області створили Інтернет-модуль "DIAgram" - фото 1

Інтернет-модуль "DIAgram" спрощує доступ до економічних показників регіону.

За допомогою "DIAgram" можна дізнатись, у які сфери інвестують іноземці та який бізнес є найбільш прибутковим на Дніпропетровщині, подивитися кількість і напрямки експорту та імпорту за 2016–2019 роки. Також можна подивитись види товарів, які експортуються та імпортуються.
Інтернет-модуль був розроблений інвестиційною агенцією "ДІА" Дніпропетровської обласної ради. Цей портал знадобиться потенційним інвесторам (як зовнішнім, так і внутрішнім), які планують відкрити свій бізнес у Дніпропетровській області.

«Останній рік повністю перевернув із ніг на голову економіку в світі. Зараз потрібно пристосовуватися до нових реалій ведення бізнесу, організації торгівлі, залучення інвестицій. Особливо важливим стало надавати нашим потенційним партнерам актуальну інформацію у зручному вигляді, максимально швидко та стисло», — заявив голова Дніпропетровської облради Святослав Олійник.


З інструкцією з користування модулем "DIAgram" можна ознайомитися на сайті обласної інвестиційної агенції "ДІА" за посиланням.

Нагадаємо, раніше Верховна Рада відтермінувала обов'язковість касових апаратів для ФОПів. РРО стануть обов'язковими для використовування ФОПами 2–4 груп із 1 січня 2022-го, а не 2021 року.

Також до України намагалися нелегально ввезти понад 500 тонн морепродуктів. Нелегальну схему викрили оперативні співробітники Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

А ще ми повідомляли курс валют на сьогодні.