У Дніпропетровській області шахраї "гнали" спирт під виглядом антисептиків і розчинників

У Дніпропетровській області шахраї "гнали" спирт під виглядом антисептиків і розчинників - фото 1

Загальна вартість вилученої незаконної продукції становить 2,5 млн гривень.

У Дніпропетровській і Київській областях шахраї організували виробництво контрафактного етилового спирту. "Гнали" його нечисті на руку громадяни під виглядом розчинників та антисептиків. Про це повідомили у пресслужбі СБУ.

Так, логістичний центр зловмисники обладнали у складських приміщеннях у Дніпропетровській області. Частину речовин, яка була необхідна для виготовлення контрафакту, завозили з Російської Федерації.

Реклама

Під час обшуків правоохоронці вилучили та направили на експертизу 45 тонн спирту, емності для фасування, а також чорнову бухгалтерію та документацію, що підтверджує протиправну діяльність. Загальна вартість вилученої незаконної продукції становить 2,5 млн гривень.

«Зараз вирішується питання про повідомлення правопорушникам про підозру за ст. 190 ("Шахрайство"), ст. 199 ("Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених марок акцизного податку або голографічних захисних елементів") і ст. 204 ("Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів") КК України", — зазначили у пресслужбі СБУ.

Копи також перевіряють, чи реалізовували шахраї продукцію на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

У Дніпропетровській області шахраї 'гнали' спирт під виглядом антисептиків і розчинників - фото 163029

Цехи шахраї обладнали в нашій області
Фото: пресслужба СБУ

У Дніпропетровській області шахраї 'гнали' спирт під виглядом антисептиків і розчинників - фото 163031

Необхідні речовини завозили з РФ
Фото: пресслужба СБУ

Раніше ми писали, що в Дніпрі правоохоронці переплавили вилучену з незаконного обігу зброю.

Максим Журавель
Максим Журавель журналіст, редактор

Реклама