У Дніпропетровській області провели антитерористичні навчання

Фото: ГУНП - фото 1
Фото: ГУНП

На Дніпропетровщини у спільних антитерористичних навчаннях взяли участь підрозділи Національної поліції, СБУ, Нацгвардії, ДСНС та представники держпідприємства.

Організатором навчань стала координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБУ в Дніпропетровській області. В ході тренувань правоохоронці налагодили міжвідомчу взаємодію та координацію своїх дій в умовах терористичної загрози на стратегічно важливому об’єкті інфраструктури. Про це повідомили у пресслужбі ГУНП в області.

РекламаЗа легендою навчань, дві групи умовних терористів проникли на територію державного підприємства і намагалися викрасти радіоактивні елементи для вчинення терактів. Озброєні зловмисники захопили заручників та забарикадувалися в адміністративній будівлі.

Для нейтралізації терористів та звільнення заручників у дію були введені спеціальні поліцейські операції. В результаті було прийнято рішення задіяти бійців спецпідрозділів силових структур, зокрема управління КОРД. Вони успішно нейтралізували «терористів» та звільнили «заручників».

У тренуваннях взяли участь підрозділи Національної поліції, СБУ, Нацгвардії, ДСНС та представники держпідприємства. Такі навчання проводяться правоохоронцями Дніпропетровщини постійно. В ході навчань силовики відпрацьовують алгоритм спільних дій під час виникнення терористичної загрози.

Захід тривав два дні та пройшов в умовах, максимально наближених до реальних.

Усі учасники навчань показали високий рівень підготовки та злагоджені дії. Координаційна група проаналізувала всі етапи навчань та підготувала рекомендації для вдосконалення дій підрозділів, які залучені в антитерористичних заходах.

Раніше ми писали про те, що у Солонянському районі у місцевого жителя викрали мопед.

Реклама