У Дніпропетровській області продовжують виписувати рецепти на безкоштовний інсулін

Андрій Бабський. Фото: ДніпроОВА - фото 1
Андрій Бабський. Фото: ДніпроОВА

З початку повномасштабної війни росії проти України у Дніпрі та області хворим на діабет виписали майже 18 тисяч рецептів на безкоштовний інсулін.

Майже 18 тисяч хворих на діабет жителів Дніпропетровської області отримали рецепти на безкоштовний інсулін. Про це повідомив під час брифінгу у ДніпроОВА заступник Дніпровського міського голови Андрій Бабський.

За державною програмою "Доступні ліки" з 24 лютого таких рецептів видали понад 128 тисяч. Важливо, що ліки безоплатно або зі знижкою в аптеках можуть отримувати як мешканці регіону, так і переселенці.

«Активно працює урядова програма "Доступні ліки" й у Дніпрі. Жителі міста та усі, хто приїхав з найбільш небезпечних регіонів, можуть отримувати необхідні ліки. Зокрема, інсулін. Для хворих на діабет такі препарати нині безкоштовні», – зазначив під час брифінгу у ДніпроОВА заступник Дніпровського міського голови Андрій Бабський.

Також він додав, що звертатися за медикаментами потрібно до аптек із позначкою "Доступні ліки". При цьому мати паперовий або електронний рецепт від лікаря.

«Медична система міста працює злагоджено, лікарі щодня виконують свою роботу. Маємо й приємні новини. За час війни у Дніпрі народилося 750 дітей. Серед них 353 дівчинки та 397 хлопчиків», – сказав Андрій Бабський.

Медзаклади регіону забезпечені основними ліками та продовжують робити запаси.

Реклама

Валерія Шостак
Валерія Шостак Редактор сайту 34.ua. Пишу про цікаві події у місті, області, Україні та світі. У фокусі — кримінал, культура та технології.

Реклама