У Дніпропетровській області приміські автобуси обмежують свій рух через погані дороги

07 квітня, 18:55
У Дніпропетровській області приміські автобуси обмежують свій рух через погані дороги - фото 1

Із початку квітня два приміські автобуси не заїжджають до села Голубівка, що у Новомосковському районі.

Водії кажуть: ями та зруйнований асфальт потім влітають їм у дорогий ремонт, тому перевізник тимчасово змінив маршрут. Місцеві ж обурені, бо тепер до найближчої зупинки йти декілька кілометрів.

Як вирішити конфлікт та чи планують ремонтувати дорогу — дізнавалися журналісти "Деталей".

Автобуси до Привільного та Керносівки до 1-го квітня проїжджали через вулицю Українську, що з’єднує Голубівку з новою та старою Харківською трасами. Та тепер тут стало небезпечно, бо, за словами водіїв, дороги немає. Тож зараз вони тимчасово об’їжджають село.

Люди жаліються, мовляв, село відрізали від транспорту. Свої претензії вони виказують перевізнику.

Проте, директор компанії-перевізника Андрій Андрусенко наголошує: маршруток, що їдуть через село, достатньо.

Ремонтувати дорогу на вулиці Українській треба було ще 9 років тому, вважає староста Голубівки Юлія Харитоненко. За цей час асфальт знищили вантажівки.

Аби шлях відновили, люди звернулися до обласної Служби автомобільних доріг. Але там кажуть: цьогоріч на новий асфальт коштів не передбачено. Планують подати запит до Кабміну наступного року, але за однієї умови.

«Ми просимо, щоб було виділено співфінансування щодо проєктних робіт над цією дорогою, і після отримання позитивного експертного звіту ми можемо вже включати її до майбутньої постанови Кабінету Міністрів щодо фінансування», — каже заступник начальника служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев.
«Треба передбачити мінімум 200 тисяч гривень для того, щоб зробити проєктно-кошторисну документацію. Звичайно, для нашої громади це немаленькі кошти», — зазначає, зі свого боку, голова Перещепинської ОТГ Ярослав Цвіркун.

Але все ж таки у громаді планують шукати гроші на проєкт ремонту. Також збираються говорити з перевізником, аби знайти компроміс і все ж пустити транспорт у бік вулиці Української.

Джерело: Програма "Деталі"
Поділитися: