У Дніпропетровській області посилили карантинні обмеження

У Дніпропетровській області посилили карантинні обмеження - фото 1

Таке рішення ухвалив Кабінет Міністрів України.

Як повідомив заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Максим Скрипнік, тепер у "помаранчевих" Дніпрі та районі всі масові заходи проводитимуться за участю до 20 людей, у "жовтих" населених пунктах області – до 30-ти, а у "зелених" – до півсотні. Організатори таких заходів мають забезпечувати дотримання учасниками соціальної дистанції не менше ніж півтора метра.

«Через епідеміологічну ситуацію, що склалася в Україні, Кабмін ухвалив правильне рішення: доповнити обмеження для тієї чи іншої зони. Підтримала посилення карантину і обласна комісія ТЕБ та НС. Суворе дотримання таких правил — єдиний спосіб стримати розповсюдження коронавірусної інфекції. Закликаємо всіх пам’ятати про соціальну дистанцію, захисні маски та дезінфектори», — зазначив Максим Скрипнік.


У всіх карантинних зонах також заборонили роботу закладів харчування з 22:00 до 07:00.
Наразі на Дніпропетровщині у "помаранчевій" зоні знаходяться Дніпро та район, "жовтими" в області є Кривий Ріг, Тернівка, Новомосковськ, Павлоград, Синельникове, а також Петриківський, П’ятихатський і Солонянський райони. Решта території області "зелена".

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що на Дніпропетровщині за минулу добу виявили 219 випадків SARS-CoV-2/COVID-19. Наявність інфекції підтвердили у 124 жителів Дніпра, 92 — Кривого Рогу і району. По одному випадку зафіксували у Жовтих Вод, а також Апостолівському та Широківському районах.

Також у "Мечникова" знаходяться 120 пацієнтів з COVID-19. Двадцять із них, із тяжкою пневмонією, знаходяться у відділенні реанімації. Щодня їх лікують сотні медиків.

А ще в Україні жоден регіон не готовий до послаблення карантину.

Олександр Воловоденко
Олександр Воловоденко журналіст, редактор