У Дніпропетровській області підрядники закінчують будівництво сучасного парку

12 серпня, 17:25
Фото: пресс-служба ДнепрОГА - фото 1
Фото: пресс-служба ДнепрОГА

За словами голови облдержадміністрації, в регіоні планується створити півтора десятка нових зон відпочинку.

У селищі Томаківка Дніпропетровської області підрядники закінчують реконструкцію місцевого парку. Робітники вже зробили укладку нової тротуарної плитки, незабаром почнуть висадку зелених насаджень. Про це повідомили у пресслужбі облдержадміністрації.

Підрядники вже провели в парку системи поливу та освітлення, облаштували центральну алею — тепер там є навіть місце для танцю. З'явилися в сквері і три дитячих майданчики, а також зона для заняття спортом і футбольне поле. Незабаром в парку висадять 140 дерев та майже сім тисяч кущів.

«Плануємо створити півтора десятка нових зон відпочинку по всьому регіону. Це будуть сучасні парки, сквери, площі і бульвари. На реалізацію регіональної програми "Територія комфорту" виділили 200 млн грн обласних коштів. Реконструкція одного з об'єктів вже майже на фініші. Близько двох гектарів старого скверу в Томаківці перетворюються на витвір ландшафтного дизайну», — зазначив голова облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

На реконструкцію парку з обласного бюджету виділили 16 млн гривень. Зараз підрядники виконали вже 85% робіт.

Раніше ми писали, що до кінця року в Дніпрі завершать реконструкцію великих об'єктів. Зокрема оновлення вулиці Яворницького і площі Шевченка.

Максим Журавель
Максим Журавель журналіст, редактор
Поділитися: