У Дніпропетровській області нагородили волонтерів, які допомагають військовим і медикам

05.12.2020, 14:20
Фото: обладміністрація - фото 1
Фото: обладміністрація

Державні та обласні відзнаки отримали 40 людей.

5 грудня у світі відзначають міжнародний день волонтера. До цієї дати в обласній адміністрації вже традиційно нагородили найактивніших добровольців. Державні та обласні відзнаки отримали 40 людей. Серед них ті, хто допомагають українській армії. Закупають ліки для госпіталів, ремонтують техніку та сприяють бійцям у реабілітації. Також відзнаки отримали волонтери, які підтримують лікарів у боротьбі з епідемією ковіду.

“Ми просто займаємося впритул з хлопцями-учасниками бойових дій. Ми проводимо моніторинги, і запрошуємо хлопців до нас вчитися після школи, училища, це перший курс. На базі технікуму. Хлопцям допомагаємо влаштуватися на підприємства нашого нікопольського регіону”, - розповіла волонтер Світлана Зінченко.
“В цьому році волонтери проявили себе з медичного фронту, і допомагали лікарям і пацієнтам боротися з коронавірусом. У нас найбільша кількість громадських організацій, у нас найбільша кількість ветеранських організацій, у нас найбільша кількість волонтерів”, - зазначив глава обладміністрації Олександр Бондаренко.

 

 
Поділитися: