У Дніпропетровській області місцевих жителів закликали погасити заборгованість за газ

22.10.2020, 20:45
У Дніпропетровській області місцевих жителів закликали погасити заборгованість за газ - фото 1

Газовики нагадують: сплатити за послуги можна онлайн. Робити це варто щомісяця до 20-го числа та бажано рівними частинами увесь рік. Це дозволить зменшити фінансове навантаження впродовж опалювального сезону.

Понад 300 тисяч боржників по всій області. Саме стільки людей не платять за доставку блакитного палива. У «Дніпропетровськ газі» кажуть, карантин - це не привід накопичувати борги, адже оплата за доставку газу – інвестиція у безпеку та комфорт.

"Сталася криза фінансових платежів безпосередньо в газовій сфері. Це призвело до того, що газорозподільні компанії зараз належним чином не можу підготуватися до роботи в опалювальний період. Зараз не застосовуються штрафні санкції за несплату з розподілу природного газу, однак немає заборони і мораторію на стягнення оплату в судовому порядку", - говорить старший менеджер відділу продажів Нікопольского відділення АТ “Дніпропетровськ газ” Анатолій Косенко.

На підприємстві кажуть, змушені вдаватися до крайніх заходів, боржникам вже надіслали майже 300 тисяч досудових попереджень про необхідність сплатити за надану послугу. Пояснюють, на початку нового опалювального сезону ці кошти дуже потрібні. Гроші йдуть на функціонування аварійної служби 104, ремонти та модернізацію мереж. Також за не своєчасну сплату люди можуть лишитися без субсидії.

"На жаль, нарощують борги і споживачі субсидій. Таким споживачам не нараховуватиметься субсидія в опалювальному сезоні 2020 го, 2021-го року. Хочеться звернутися до всіх споживачів природного газу з проханням в цей не легкий для України період виконувати платіжну дисципліну, адже оплата за розподіл природного газу - це, в першу чергу, оплата за ваш комфорт", - додає Анатолій Косенко.

 

Поділитися: