На Дніпропетровщині місцеві жителі через месенджери продавали контрафактний алкоголь

03.12.2020, 19:04
Фото: facebook.com/sfs.dnipropetrovsk - фото 1
Фото: facebook.com/sfs.dnipropetrovsk

Підпільний цех із виробництва сурогату вони обладнали у приміщенні приватного будинку.

У Дніпропетровській області правоохоронці припинили діяльність банди, яка в підпільному цеху виготовляла сурогатний алкоголь, після чого реалізовувала його через месенджери. Про це повідомили у пресслужбі фіскальної служби області.

Як стало відомо, підпільний цех два місцевих жителі, які раніше не мали проблем із законом, організували в приміщенні приватного будинку. Там вони змішували етиловий спирт, смакові добавки, концентрат вишні, воду, а також ароматизатори вишні, груші та зубрівки.

Уже "готовий" продукт вони розливали в скляну і пластикову тару, місткістю 0,5 і 10 літрів без марок акцизного збору. За добу "підприємці" могли виготовляти понад 1 000 літрів сурогату.

«На підставі постанов суду проведено обшуки за місцем виготовлення і зберігання фальсифікованих товарів, а також у транспортному засобі "ділків". Всього з незаконного обігу описано і вилучено товарів і устаткування на суму майже в 750 тисяч. Триває слідство», — зазначили у пресслужбі фіскальної служби у Дніпропетровській області.

 


Раніше ми писали, що в Кривому Розі в одному з кафе вилучили нелегального алкоголю на суму в 30 тисяч гривень.

Максим Журавель
Максим Журавель журналіст, редактор
Поділитися: