У Дніпропетровській області будують 7-кілометрову трасу на Решетилівку

16.06.2020, 13:30
У Дніпропетровській області будують 7-кілометрову трасу на Решетилівку - фото 1

Активні роботи зі зведення сучасної дороги на Дніпропетровщині тривають.

Нову трасу Н-31 національного значення будують в об'їзд населених пунктів Петриківського та Царичанського районів. Проєкт реалізується за програмою Президента України "Велике будівництво". Зараз підрядники працюють одразу на трьох ділянках об'їзної дороги, яка буде мати чотири смуги швидкісної траси. Довжина цього проміжку — 7,2 км. Спершу робиться земельне полотно, потім основа зі шлаку, а після — три шари асфальту, товщиною в півметра. Також йде облаштування труб для водовідведення.

«Будівництво траси "Дніпро–Решетилівка" — в пріоритетних планах держави на 2020 рік. На завершення проєкту уряд виділить 2 млрд гривень. Постійно контактуємо з обласною службою автодоріг, сприяємо найшвидшому просуванню робіт. Загалом запланували до кінця року побудувати та відремонтувати в області понад 130 км доріг державного значення», — зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.


Наразі 19,4 км траси Дніпро–Царичанка–Кобеляки–Решетилівка вже готові. На новій дорозі нанесена розмітка, встановлено освітлення і знаки. На останніх 3,5 км завершується установка бар'єрних огороджень.

У Дніпропетровській області будують 7-кілометрову трасу на Решетилівку - фото 118849

Олександр Акуленко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: