У Дніпропетровській області будівельники оновлюють трасу Знам'янка — Луганськ — Ізварине

Фото: пресс-служба ДнепрОГА - фото 1
Фото: пресс-служба ДнепрОГА

Підрядники працюють відразу на декількох ділянках траси: роботи паралельно ведуться від Криничанського поста поліції до Кіровоградській області, а також в районі Павлограда до межі з Донецькою областю.

У Дніпропетровській області ремонтують 75-кілометрову ділянку траси Знам'янка — Луганськ — Ізварине. Про це повідомили у пресслужбі обладміністрації.

Так, зараз підрядники ремонтують ділянку дороги в напрямку П'ятихаток. Там уже застелили 30 кілометрів вирівнювального шару асфальту. Будівельники працюють одразу на декількох ділянках траси: ремонт паралельно ведеться від Криничанського поста поліції до Кіровоградській області, а також у районі Павлограда до межі з Донецькою областю.

«Спочатку підсилюємо "дорожній одяг" — робимо основу під покриття. Поверх вирівнюючого укладемо ще один шар. Після — нанесемо розмітку, облаштуємо узбіччя та встановимо нові дорожні знаки», — розповів в. о. начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев.

В обладміністарціі також підкреслили, що траса Знам'янка — Луганськ — Ізварине стане частиною магістралі М-30 "Стрий — Ізварине". Її ремонтують у рамках президентської програми "Велике будівництво".

Раніше ми писали, що у Дніпропетровській області підрядники оновлюють трасу Верхньодніпровськ — Доброгірське.