У Дніпропетровській області анонсували останні вистави в театральному сезоні

У Дніпропетровській області анонсували останні вистави в театральному сезоні - фото 1

Цього місяця в більшості театрів Дніпропетровської області закінчується театральний сезон. Вони зіграють свої останні спектаклі до осені.

Так, у Дніпропетровському театрі опери та балету відбудуться музичні казки та симфонічні шоу, опери, оперети, сучасний і класичний балет.

16 червня всіх охочих запрошують на вечір французької музики. У виконанні солістів оперного театру та симфонічного оркестру лунатимуть відомі арії.

30 червня театр закриє сезон великим театралізованим концертом-шоу "Ніч в опері".

Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т. Шевченка підготував для глядачів веселі комедії та яскраві мюзикли. У червні покажуть, зокрема, "Майську ніч", "Скрипаля на даху", "Піросмані".

«19 червня на сцені – "Кайдашева сім’я". Українська класика, яка не втрачає актуальності. Беззаперечний хіт з 2012 року», – розповів завліт театру Віктор Шевченко.

103-й сезон театр ім. Т. Шевченка закриє 27 червня. На глядачів чекає виставка-ярмарок і театралізований концерт. А ще прем’єра сучасної комедії "Ніч амурних стрибунців".

У репертуарі Дніпропетровського академічного обласного українського молодіжного театру – вистави для дітей та дорослих. Для малечі підготували чимало казок. Зокрема "Носоріг та жирафа", "Алі-баба і розбійників юрба", "Дюймовочка", "Хто подолає дракона".

Для дорослих глядачів – містичний анекдот "Мертві душі", кримінальна комедія "Мафія. Мертва справа2, драмеді "Гравці".

На сцені Дніпропетровського академічного театру драми та комедії – класика та сучасна драматургія. У червні покажуть і чимало прем’єр сезону. Зокрема – "Таксист 2", "Вишневий сад", "Бомжовий блюз", "Усі чоловіки зраджують".

«19 та 20 червня вперше гратимемо нову виставу для молоді "LoveCODE". Це соціальна комедія про стосунки за п’єсою Михайла Хейфеца», – розповів директор-художній керівник театру Сергій Мазаний.

Дніпропетровський будинок органної та камерної музики закриє концертний сезон 19 червня. Глядачів запрошують на великий концерт "XXXIV-й на Біс!". Окрім органу, у червні можна буде почути і фортепіанні мелодії.

Дніпропетровська філармонія ім. Когана потішить гостей музичними шоу та симфонічними концертами. Сезон завершать естрадним концертом "Бризки літа" 30 червня.

Джерело: ДнепрОГА