У ДніпроОДА вручили відзнаки ­­понад 40 медикам регіону

Фото: adm.dp.gov.ua - фото 1
Фото: adm.dp.gov.ua

У Дніпропетровській ОДА відзначили медиків Дніпропетровщини. Нагороди вручили понад 40 лікарям та медсестрам. Святкову зустріч присвятили їхньому професійному святу.

«Розбудовуємо інфраструктуру області, аби якісна медицина була доступною і в містах, і у віддалених селах. Зводимо амбулаторії, реконструюємо приймальні відділення опорних лікарень, закуповуємо надважливе обладнання», – зазначив перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Орлов.

Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук додав, що в регіоні для роботи лікарів закуповують і сучасний транспорт. Цьогоріч придбали 140 швидких. 70 з них уже незабаром передадуть лікарям.

У ДніпроОДА вручили відзнаки ­­понад 40 медикам регіону - фото 175770
«У бюджет 2021 року заклали кошти на виплати медпрацівникам, які перехворіли на COVID. Такі виплати отримали більше 1800 людей», – сказав він.

Обласні та державні грамоти і подяки вручили медикам з різних куточків регіону. Лікар-епідеміолог Дніпропетровської обласної дитячої лікарні Юлія Вербинська каже: приємно відчувати вдячність за роботу.

У ДніпроОДА вручили відзнаки ­­понад 40 медикам регіону - фото 175771
«Найважче в моїй роботі – пояснити людям, чому потрібно займатися профілактикою, а не дотягувати до виникнення хвороб, – поділилася Юлія Вербинська. – А найприємніше – бачити результат. Допомагати людям бути здоровими».

Завідувач відділенням анестезіології та інтенсивної терапії лікарні швидкої меддопомоги Дніпра Станіслав Болтянський працює за спеціальністю понад 30 років.

У ДніпроОДА вручили відзнаки ­­понад 40 медикам регіону - фото 175767
«Професія лікаря – це не для кожного, – вважає Станіслав Болтянський. – Можна називати це покликанням або якось інакше. Але якщо робота не подобається, втрачається сенс життя. Я свою роботу люблю».

За лікарське мистецтво відзначили завідувача відділенням лор-патології Дніпропетровської обласної дитячої лікарні Ігоря Березнюка. Він виконує складні операції – кохлеарну імплантацію. Такі в Україні роблять тільки у Дніпрі та Києві.

У ДніпроОДА вручили відзнаки ­­понад 40 медикам регіону - фото 175769
«Це "електронне вушко", яке вживлюється дитині в голову та дозволяє чути. Дуже важливо вчасно робити такі операції – до 5-6 років. Бо інакше такі дітки стають і німими», – пояснив Ігор Березнюк.
У ДніпроОДА вручили відзнаки ­­понад 40 медикам регіону - фото 175768У ДніпроОДА вручили відзнаки ­­понад 40 медикам регіону - фото 175772

День медичного працівника відзначають щороку в третю неділю червня.

Реклама

Реклама