У ДніпроОДА розповіли останні діджитал-новини регіону

Фото: ДніпроОДА - фото 1
Фото: ДніпроОДА

На Дніпропетровщині відкривають нові ЦНАПи. У центрах адміністративних послуг допомагають користуватися порталом "Дія". Мінцифри запускає нову послугу – е-реєстрацію місця проживання.

«На Дніпропетровщину завітала команда Мінцифри. Разом відвідали центр підтримки "Дії" у Дніпрі. Загалом у регіоні таких 63 – вони працюють у ЦНАПах», – розповів заступник голови ДніпроОДА Іван Начовний.

За словами Івана Начовного, у центрах підтримки "Дії" допомагають згенерувати електронні СOVID-сертифікати.

Допомагають згенерувати сертифікати - фото 201656

Допомагають згенерувати сертифікати
Фото: ДніпроОДА

«Адміністратори консультують, як згенерувати сертифікат, продовжити термін його дії, усунути помилки. За необхідності, допоможуть завантажити у застосунку PDF-версію документа про вакцинацію. Це нова опція – раніше вона була доступною лише на сайті», – сказав заступник голови ОДА.

Іван Начовний зауважив, що загалом на Дніпропетровщині вже зробили понад 2 млн 258 тис. щеплень від COVID-19. Загалом імунізували 46% дорослого населення області.

Вакцинація від коронавірусу - фото 201655

Вакцинація від коронавірусу
Фото: ДніпроОДА

«Наразі ліжка у госпітальних базах заповнені менш ніж на 40%. Проте розслаблятися зарано. За останню добу в регіоні на коронавірус занедужали 473 людини. Тож закликаю всіх вакцинуватися та дотримуватися карантинних обмежень», – сказав Іван Начовний.

Мінцифри запускає нову послугу, повідомив перший заступник голови ОДА. Зареєструвати місце проживання можна буде онлайн. Бета-тестування опції стартує 1 грудня. Для е-реєстрації знадобляться податковий номер та електронний підпис заявника, власників або співвласників житла.

«Зареєструвати місце проживання в "Дії" зможуть мешканці 63 громад області. Незабаром опція стане доступною і для жителів великих міст», – наголосив Іван Начовний.

Нині в області – 80 центрів адмінпослуг. Із них 30 відкрили у 2021-му. Цього тижня розпочнуть роботу ще два – у Вишнівській та Саксаганській громадах Кам’янського району.

Раніше ми писали про те, що на Дніпропетровщині на пів року заборонено виловлювати раків.

Реклама

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама