У ДніпроОДА підбили підсумки літа

Фото: Днепр Час - фото 1
Фото: Днепр Час

Нові траси, реконструкція стадіонів, зведення спорткомлексів, оновлення електромереж. В області триває “Велике будівництво”. Наймасштабніші проєкти — це дві дороги "з нуля". Одна – на Київ, інша – в обхід Дніпра.

Окрім цього, в регіоні ремонтують і місцеві шляхи. У розпалі також оновлення стадіонів у Карпівці, Апостоловому та Перещепиному.

«Тепер це сучасні арени з повнорозмірним футбольним полем та біговими доріжками. Усюди якісне професійне покриття. Традиційно на нових стадіонах зіграли товариські матчі. На полі зустрілися місцеві жителі та збірна команда ДніпроОДА», — розповів заступник голови обладміністрації Максим Беспальчук.

Також у регіоні приводять до ладу електромережі. Реконструюють високовольтну повітряну лінію. Від Придніпровської ТЕС до підстанції "Вузлова". Там встановлюють нові опори та замінюють дроти.

Готова область і до опалювального сезону. У містах та районах перевіряють комунікації, лагодять несправні теплові та водопровідні мережі, ремонтують котельні. Вже виконали 80% запланованих робіт.

Реклама

Читайте також: у Дніпрі створили перший трамвайний аудіогід.

Реклама