У ДніпроОДА опублікували річний звіт

Фото: ДніпроОДА - фото 1
Фото: ДніпроОДА

На Дніпропетровщині ухвалили річний обласний бюджет, вакцинували 48% населення та понад 170 дітей-сиріт отримали квартири.

Дніпропетровщина ухвалила обласний бюджет на 2022 рік. У регіоні вже було зроблено 2 млн 354 тис. щеплень від коронавірусу. Цього року понад 170 дітей-сиріт отримали квартири. Про це повідомила заступниця голови Дніпропетровської ОДА Ольга Горб.

«Область ухвалила бюджет на 2022-й рік. Він склав 11,2 млрд грн. З них 3,7 млрд грн будуть направлені на розвиток інфраструктури. Зокрема, реконструкцію шкіл, садочків, стадіонів, лікарень. Будемо продовжувати проєкти цього року, розпочнемо і нові», – сказала заступниця.
Фото: ДніпроОДА - фото 202766

Фото: ДніпроОДА

В області відбувається масштабне оновлення навчальних закладів. Зокрема, у Дніпрі відремонтували школу № 104 із дитсадком. У будівлі замінили всі комунікації, вентиляцію, оновили покрівлю та утеплили фасад. Класи розфарбували у різні кольори.

Фото: ДніпроОДА - фото 202768

Фото: ДніпроОДА

«В оновлених школах уже навчаються діти: у Сурсько-Литовському, Апостоловому, Петропавлівці, Покровському. Але на цьому не зупиняємося. Розпочали капітальні ремонти у криворізькій школі № 4 та гімназії № 95. Їх відремонтують за усіма сучасними вимогами», – додала заступниця голови Дніпропетровської ОДА.


В області зробили 2 млн 354 тис. щеплень від коронавірусу. Двома дозами вакцинувалися понад 1 млн 90 тис. осіб. Імунізовано 48% дорослого населення регіону.

Фото: ДніпроОДА - фото 202767

Фото: ДніпроОДА

«На Дніпропетровщині продовжує діяти "червона" карантинна зона. Аби безперешкодно користуватися транспортом та заходити до непродовольчих магазинів, слід мати сертифікат про повну вакцинацію від коронавірусу. Або негативний результат ПЛР-тесту», – наголосила Ольга Горб.

У 2021 році з держбюджету направили 34,4 млн грн на придбання житла для сімей АТОвців Дніпропетровщини. Кошти надходять в область частинами протягом року. Цього року вже два АТОвці та дві дружини загиблих воїнів стали власниками будинків. Ще на черзі перебувають 20 сімей.

«Щороку держава спрямовує кошти і на підтримку дітей-сиріт. У 2021-му своє житло придбала вже 171 дитина. Ще 4 зможуть це зробити до кінця року», – додала Ольга Горб.

Цього року шість громад Дніпропетровщини матимуть державну субвенцію на облаштування служб для постраждалих від насильства. Кошти підуть на ремонт приміщень, закупівлю обладнання та меблів.

Реклама

Реклама