У ДніпроОДА Леонід Злобинський презентував автобіографічну книгу «Щоденник з-під Купола»

У ДніпроОДА Леонід Злобинський презентував автобіографічну книгу «Щоденник з-під Купола» - фото 1

На творчій зустрічі у ДніпроОДА письменник Леонід Злобинський презентував другу частину збірки «Фейсбучна книга». «Щоденник з-під Купола» – про три місяці з життя автора, які він провів у голландській тюрмі.

«Гості креативних вечорів в ОДА – неординарні люди. Тут вони діляться цікавими історіями зі свого життя, презентують власні книги. Познайомитися з авторами приходять мешканці області. В адміністративній будівлі вдалося створити справжнє творче ком’юніті», – розповіла Ольга Горб.

Реклама

Цього разу в ОДА зібралися шанувальники таланту Леоніда Злобинського. Він презентував книгу «Щоденник з-під Купола».

У ДніпроОДА Леонід Злобинський презентував автобіографічну книгу «Щоденник з-під Купола» - фото 181758
«Це мої щоденники з голландської тюрми. Події відбуваються у 2000 році. Книга про те, як людина приходить до себе», – поділився письменник Леонід Злобинський.

Сюжет «тримає» читача з першої до останньої сторінки, зазначив художній редактор Михайло Кислов.

«Здавалося б, нічого не відбувається. Просто проходить година за годиною, день за днем. Але побутові подробиці описані так ясно, що читач наче сам потрапляє у ту обстановку та стає дійовою особою. Я перегортав сторінки і чекав, коли героя виправдають», – розповів Михайло Кислов.

Фінал книги неможливо було придумати, додав Михайло Кислов. Він дуже несподіваний.

У ДніпроОДА Леонід Злобинський презентував автобіографічну книгу «Щоденник з-під Купола» - фото 181757
«Я «проковтнув» книгу буквально за вечір. Читається легко», – зазначив відвідувач творчого вечора Станіслав Слуськи.
«Чула відгуки про цю книгу. Коли дізналася, що буде творчий вечір, вирішила прийти. Ніщо не замінить живого спілкування. Тим паче, коли люди пов’язані спільними інтересами», – сказала відвідувачка творчого вечора Катерина Бородіна.

Леонід Злобинський поділився: вже готує до виходу третю частину «Фейсбучної книги». Вона називатиметься «Що я пам’ятаю».

Реклама