У ДніпроОДА ізраїльські бізнесмени презентували власні розробки колегам з України

Фото: adm.dp.gov.ua - фото 1
Фото: adm.dp.gov.ua

У Дніпропетровській ОДА відбувся Ізраїльсько-український бізнес-форум. Підприємці презентували власні проєкти та шукали нових ділових партнерів.

Зустріч допоможе залучити до регіону інвестиції, наголосив перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Орлов.

Реклама

«Бізнес має почуватися комфортно. Тому на Дніпропетровщині зводимо до мінімуму бюрократичні перепони, – зазначив Володимир Орлов. – Сьогодні до ОДА приїхала потужна ізраїльська делегація. Сподіваюся, що після зустрічі регіон отримає нові інвестиції».

 

Володимир Орлов - фото 181660

Володимир Орлов
adm.dp.gov.ua

Свої розробки в ОДА презентували 13 ізраїльських компаній. Обрали проєкти в галузях, цікавих для підприємств із Дніпропетровщини. Це агро- та водні технології – зрошення, перевірка та фільтрування води. Говорили й про медицину, розумні міста, рішення для упаковки.

У ДніпроОДА ізраїльські бізнесмени презентували власні розробки колегам з України - фото 181659
«Ізраїльські компанії представляють технології та продукти, які допоможуть регіону зробити новий крок у майбутнє. Ключове слово сьогодні – "бізнес". Впевнений, що після форуму будуть конкретні договори, які підпишуть компанії з Ізраїлю та вашого регіону», – сказав Надзвичайний і Повноважний Посол Ізраїлю в Україні Йоель Ліон.
Йоель Ліон - фото 181658

Йоель Ліон
adm.dp.gov.ua

Після презентації проєктів ізраїльські та українські бізнесмени поспілкувалися у форматі B2B.

Реклама