У Дніпро приїхали медики із США

У Дніпро приїхали медики із США - фото 1

Американські спеціалісти допоможуть дітям з вродженими вадами рук та тим, які постраждали від опіків.

Безкоштовні операції для малечі. У Дніпро приїхали медики із США. Вони подарують шанс на повноцінне життя дітям від декількох місяців до 19 років. Лікуватимуть сліди опіків і вроджені травми рук.

Одним з них буде дворічний Ваня. Опік стався, когди малюк грався запальничкою. Раптом вогонь перекинувся на синтетичну ковдру. 9 днів лікарі у реанімації боролися за життя хлопчика.

"Йому будуть вставляти імплант в голову, тому що там не росте волосся, тягне рука, вухо ", — розказує мати хлопчика Юлія Яночкіна.

А Ваня вже уявляє, яку зачіску носитиме після операції.

"Я хочу, щоб у мене були хвостики, а з боків мене підстригли налисо, — як у козаків", — каже хлопчик.

Операцію хлопчику зроблять уже за декілька днів. Ваню та ще 34-х дітей відібрали для участі у програмі американські хірурги.

Спеціалісти взяли на себе найскладніші випадки. Усі операції робитимуть безкоштовно. Для цього до Дніпра приїхали 9 лікарів із шести різних штатів.

"У нас фахівці тут трьох різних видів. Спеціаліст по обличчю, по руках, по тілу. Це нам дає можливість на одній дитині робити 3-4 операції. Припустимо, вчора у нас одна операція тривала 4 години 00:42", — розказує професор Гарвардської медичної школи Геннадій Фузайлов.

 

Вдало переніс операцію вчора і Кирило. Опіки хлопчик дістав у 8 років. Бавився на вулиці з пальними речовинами. Майже половина тіла була уражена.

"Робили кілька операцій, близько 4, дві пересадки було, плюс ще дві. У пахві залишилася дуже серйозна проблема, яку просто так не вирішити, — каже мати хлопчика Євгенія Похиленко.

Для операцій американським лікарям виділили окремий поверх в обласній дитячій лікарні. Паралельно хірурги навчають і наших спеціалістів.

"Лікарі об'єдналися, щоб допомогти дітям відкрито, сьогодні другий день проходження нашої місії", — наголошує генеральний директор Обласної дітячої лікарні Олексій Власов.

За допомогою лікарів приїхали діти зі всієї України.

 
"Діти приїхали з усієї України. Сьогодні обласна дитяча прийняла як пацієнтів з східніої частині Укріани так і центральної, та навіть із західної", — розповідає начальниця відділу обласного Департаменту охорони здоров’я Наталія Шмалько.

Пробудуть у Дніпрі медики до 18 вересня. Аби встигнути усе, вони вимушені працювати трьома бригадами. Водночас з операціями у місті проводять інформаційну кампанію для дітей та батьків. Спеціалісти навчають у школах, садках та парках, як попередити опіки малечі.

Реклама

Читайте також: На Игрені обновлять 122-ю школу

Реклама