У Дніпрі з’явився Youtube-канал про культуру

У Дніпрі з’явився Youtube-канал про культуру - фото 1

Відтепер переглянути вистави дніпровських театрів, виступи дитячих колективів і дізнатися про відомих діячів культури міста можна в онлайн-режимі.

Канал "Культура Дніпра" було створено за підтримки фонду "Культурна столиця".

«Культура зараз переживає не найкращі часи. Тож це свого роду виклик для усіх діячів мистецтв. Але у нас, у Дніпрі, дуже потужна та професійна команда, якій не страшні будь-які виклики. На новому Youtube-каналі "Культура Дніпра" будуть і записи вистав, концертів тощо. Навіть після закінчення карантину, я упевнений, він буде затребуваний», — зазначив голова художньої ради при міському голові і заслужений діяч мистецтв України Григорій Гельфер.


Канал "Культура Дніпра" вже має прихильників. Відео на каналі розділені на блоки: "Казка-розказка", "Навчальні курси", "Театри — місту!", "Наші зірочки", "Власноруч" та "Особистості".

«У мережі безліч Youtube-каналів, тож ми ставили собі за мету створити унікальний контент. Тут висвітлюється культурне життя, крім того, на каналі вже доступні три безкоштовних вебінари для викладачів. Наступний такий відбудеться 17 травня для викладачів хореографічних шкіл. Такої збалансованої інформації у вільному доступі більше ніде у мережі немає», — каже начальник управління культури Дніпровської міської ради Євген Хорошилов.


У планах каналу "Культура Дніпра" — онлайн-трансляції фестивалів, концертів, екскурсій та проведення дистанційних творчих конкурсів.
Директор і художній керівник Дніпровського театру актора та ляльки Валентин Фетісов також зазначив, що після завершення карантину його колектив готовий продовжувати знімати та монтувати вистави для каналу "Культура Дніпра".

«Спочатку ми трохи переймалися тим, як наші глядачі сприймуть новий формат Youtube-спілкування, бо театр — це завжди живе спілкування. Але з великим задоволенням і здивуванням ми побачили, що наша вистава на каналі "Культура Дніпра" викликала жвавий інтерес у глядача, і не тільки за кількістю переглядів, а й за відгуками», — сказав Валентин Фетісов.


А директорка Дніпровської дитячої музичної школи № 15 Марина Чекалкіна зазначила, що канал "Культура Дніпра" надає унікальну можливість переглянути культурні заходи міста з будь-якого куточка планети.


Нагадаємо, раніше ми розповідали про те, що працівники Історичного музею читають лекції і проводять екскурсії у Facebook.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама