У Дніпрі зростає кількість людей, які захворіли на ГРВІ та грип

16 березня, 11:30
У Дніпрі зростає кількість людей, які захворіли на ГРВІ та грип - фото 1

До стаціонарів госпіталізували 149 осіб, зокрема 124 дитини.

У Дніпрі збільшується кількість людей, які захворіли на на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип. Однак кількість хворих все ж на 23,5% нижче епідеміологічного порогу.

Як повідомили в пресслужбі Дніпровської міськради, за останній тиждень до медиків звернулися понад чотири тисячі осіб, 57% із них — діти. До міських стаціонарів госпіталізували 149 осіб, зокрема 124 дитини.

«Це очікувана ситуація, оскільки діти частіше хворіють на гострі респіраторні вірусні інфекції. Летальних випадків від грипу або його ускладнень за минулий тиждень по місту немає. Водночас у Дніпрі не зареєстровано жодного випадку коронавирусної інфекції або підозри на неї», — розповіли в мерії.


Медики закликають городян уникати місць із великим скупченням людей, частіше мити руки з милом, а також не торкатися руками обличчя.

Максим Журавель

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: