У Дніпрі знову відкладається будівництво аеропорту

У Дніпрі знову відкладається будівництво аеропорту - фото 1

Через поширення COVID-19 в Україні уряд переглянув деякі витрати.

Пункт, де говорилося про виділення коштів на проєктування і будівництво аеродрому міжнародного аеропорту "Дніпро", був викреслений із держбюджету. Таким чином жителі обласного центру змушені продовжувати користуватися "повітряними воротами" сусідніх Запоріжжя і Харкова.

Зі свого боку мер нашого міста Борис Філатов, коментуючи цю ситуацію, зазначив, що таке рішення не тільки позбавило місто довгоочікуваного аеропорту, але й надалі, скоротило робочі місця.

«Напевно, мені б слід було звернути увагу високих товаришів, що не варто звертати інфраструктурні проєкти навіть під час кризи, хоча б тому, що будь-які будівництва — це робочі місця, індустрія, локомотиви економіки. Що, навпаки, потрібно накачувати економіку грошима. Або, наприклад, вказати на те, що нещасний мільярд гривень на аеропорт можна взяти в тому ж Дорожньому Фонді, де цих мільярдів цілих 70», – написав міський голова Дніпра на своїй сторінці в Facebook.

 

Нагадаємо, раніше з проєктувальником смуги дніпровського аеропорту підписали договір. Перемогло в тендері ТОВ "Інститут Укрдорпроект".

Також ми шукали відповідь на запитання "чи готовий дніпровський аеропорт до коронавірусу?".

А ще у Дніпрі презентували проєкт нового терміналу аеропорту. Його планували зробити в скандинавському стилі.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама

Реклама