У Дніпрі знову ремонтуватимуть Новий міст

У Дніпрі знову ремонтуватимуть Новий міст - фото 1

Наступного року мають капітально оновити - опори Центрального мосту. На другий етап капітального ремонту з міського бюджету витратять 353 мільйони гривень.

Тендер триває і до грудня оголосять переможця. На час капремонту перекривати міст, який з’єднує правий і лівий береги Дніпра — не планують. За третину мільярда гривень також прокладуть новий водовід та кабелі електромережі. Планують встановити ліхтарі на сонячному живленні. Усі роботи вестимуть з плавучих кранів. На все про все, як запевнили в мерії, 14-16 місяців.

«Сказати, що там щось страшно критично надзвичайне — ми не можемо. Але є тріщини, а через них видна арматура. Всі опори будуть відновлені. Я думаю, що років на 20-25, як мінімум, ми забудемо пор цю проблему. Міст придатний до експлуатації. Але для того, щоб виключити всі ризики, подальше пошкодження і руйнування — прийнято рішення виконати ремонт», — говорить заступник міського голови Михайло Лисенко.

Нагадаємо, що на попередній ремонт Нового мосту витратили близько чотирьохсот мільйонів гривень. Тоді замінили низку балок, пролітних конструкцій, встановили деформаційні шви й замінили освітлення.

Реклама

Раніше ми писали про те, що у Дніпрі з’явився мурал, який присвятили надзвичайникам.

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама