У Дніпрі зникла 47-річна жінка

Тетяна Євгенівна Сакало. ФОТО: Інформатор - фото 1
Тетяна Євгенівна Сакало. ФОТО: Інформатор

У Дніпрі вже 5 днів розшукують Сакало Тетяну Євгенівну.

У Дніпрі безвісти зникла 47-річна Сакало Тетяна Євгенівна. Про це повідомляє "Інформатор".

Відомо, що жінка пішла з дому (Центральний район, вулиця Михайла Драгоманова (колишня Димитрова)) 25 листопада. Відтоді її теперішнє місцезнаходження невідомо.

Прикмети: низький зріст, повна статура, коротке волосся.

Також зазначимо, що, за повідомленнями сина Тетяни, увечері 25 числа близько 18:00 вона вийшла на зв'язок і повідомила, що перебуває на роботі. Однак пізніше виявилося, що того дня на роботі вона не з'являлася.

«Якщо ви знаєте цю жінку, бачили її або знаєте, де вона знаходиться, повідомте про це за номерами (095) 397-75-81 або 102. Будь-яка інформація може бути корисною», — йдеться у повідомленні.

Раніше ми повідомляли про те, що в Дніпрі відшукали зниклого 12-річного хлопчика, який втік із лікарні в Індустріальному районі міста. За інформацією Національної поліції Дніпропетровської області, жертвою злочину він не став.

Також раніше ми повідомляли, що у Кривому Розі вже кілька тижнів шукають 19-річного хлопця. Плахотний Олександр Володимирович (09.10.2002 р.н.) не виходив на зв'язок із 13 листопада. Він був одягнений у біло-червоні кросівки, камуфляжні штани, а також у чорну спортивну куртку.

Крім цього, нагадаємо про те, що на Дніпропетровщині продовжують розшукувати зниклого мешканця Полтавської області. Волошин Едуард Георгійович зник півтора місяці тому, 13 вересня. За інформацією від правоохоронців, чоловік може перебувати на Дніпропетровщині. Едуарда Волошина шукають за такими прикметами: зріст 175 см, худорлявої статури, волосся середньої довжини, очі карі, а також на правій брові є шрам.

Реклама

 

Щербачов Андрій
Щербачов Андрій Редактор сайту 34.ua. Більше 10 років пишу у блогах про лондонський Арсенал. Люблю писати про спорт, музику та кіно.

Реклама