У Дніпрі знесли незаконну прибудову в історичній частині міста

У Дніпрі знесли незаконну прибудову в історичній частині міста - фото 1

28 січня у Дніпрі працівники підприємства "Благоустрій міста" знесли незаконну прибудову на вулиці Олеся Гончара 15/17.

Як повідомляє пресслужба Дніпровської міськради, ця конструкція була побудована без дозвільних документів, крім того в історичній частині міста.

"На демонтаж цієї прибудови є рішення виконкому міської ради. Про це власника попереджали у приписі, а також надавали 5-денний термін на те, щоб прибрати конструкцію самостійно. Однак господар помешкання проігнорував вимоги, а також не надав нам ніяких документів, так само, як і не назвав цілі цієї прибудови. Тому цю споруду демонтували примусово", — сказав начальник відділу благоустрою КП "Управління контролю за благоустроєм міста" ДМР Антон Куліш.

Після знесення прибудову відвезли на штрафмайданчик. Власник зможе її забрати тільки після того, як відшкодує вартість демонтажу і заплатить штраф за порушення правил благоустрою міста.

Раніше ми повідомляли, що у 2019 році донори Дніпропетровщини допомогли врятувати майже 27 тис. осіб. Минулорічі небайдужі жителі області здали 23 тисячі літрів крові, щоб допомогти іншим людям. Також Антоніна Сердюк сказала, що донори здають кров для постраждалих в аваріях, важко хворих або поранених бійців АТО / ООС.

Валерія Малихіна

Хочете отримувати оперативні та важливі новини прямо до свого месенджеру? Підписуйтесь на наш канал в Telegram.

Реклама