У Дніпрі знайшли нового підрядника для будівництва аеропорту

У Дніпрі знайшли нового підрядника для будівництва аеропорту - фото 1

Переможцем тендеру на будівництво нового аэродрому для аеропорту в Дніпрі стала компанія "ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ", яка оцінює свої послуги в 5,6 млрд грн.

Згідно з результатами аукціону, пропозиція компанії "ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ" реалізувати проєкт за 5,64 мільярда гривень стало найвигіднішим. Про це сказано на сайті державних закупівель "Prozorro". Зазначимо, договір ще не підписано. Єдиним конкурентом переможця був "Ростдорстрой".

Нагадаємо, що, за підсумками першого тендера, найнижчу ціну запропонувала компанія "АЛЬТІС-КОНСТРАКШН" — 3,9 мільярда гривень, тимчасом як з держбюджету планували заплатити до 5,6 мільярда гривень.

Однак 12 травня Антимонопольний комітет зупинив фінансування будівництва. Виявилося, що «Мінінфраструктури, всупереч закону “Про державну допомогу суб'єктам господарювання” не повідомило комітет про намір надати аеропорту державну допомогу в 1,5 мільярда гривень». Щоб усе з'ясувати, комітет завів справу і почав її розглядати. Після АМКУ обнулив попередній договір.

Реклама

Раніше ми писали, що аэропорт у Дніпрі могли б побудувати за 2 роки. Саме в такий термін і за аналогічним проєктом у Харкові звели аеродром.

Яна Кривобок
Яна Кривобок Редактор сайту 34.ua. Пишу про актуальні події Дніпра і України. У фокусі: соціальна сфера і культура.

Реклама