У Дніпрі знайшли хлопця, якого розшукували два тижні

Фото: Пошук зниклих дітей - фото 1
Фото: Пошук зниклих дітей

Знайшли хлопця 2003 року народження.

Солнцев Артемій Олексійович зник увечері 7 листопада. Юнак увечері вийшов прогулятись і не повернувся. Востаннє його бачили на пр. Олександра Поля, що в районі вул. Леоніда Стромцова (колишня вул. Вакуленчука). Востаннє телефон підлітка був у мережі 8 листопада о 04:30. Після цього він не вмикався. Крім телефону, хлопець мав паспорт і ключ від будинку.

22 листопада стало відоме його місцезнаходження. Хлопця знайшли живим за два тижні пошуків.

Раніше ми писали про те, що студенти із Дніпра розробили "розумну крапельницю". Вона контролює швидкість потоку та сама кличе медсестру. Спеціальний девайс для крапельниці створили дніпровські винахідники. Прилад стежить за процесом вливання препарату, а коли той закінчується, то на телефон медсестри приходить сповіщення. Відтак, один працівник може допомогти одразу багатьом пацієнтам.

Також ми писали про те, що у Дніпрі можуть звузити пішохідну зону на Слобожанському проспекті. У зв'язку з виконанням робіт з прокладання кабельних ліній на Слобожанському проспекті можуть перекрити 2 пішохідні тротуари. Пішохідну зону планують звузити на період з 29 листопада 2021 року та 29 січня 2022 року. Також зазначено, що звуження відбуватиметься неподалік будинків № 1а, 2, 4 та 6.На цей час на дорозі будуть розміщені відповідні знаки та огорожі з сигнальним освітленням. Крім цього, компанія-підрядник гарантує безпеку пішоходів. Коли всі роботи будуть закінчені, планують відновити тротуарне покриття та впорядкувати прилеглу територію.

Реклама

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама