У Дніпрі живе справжній чотирилапий блогер

У Дніпрі живе справжній чотирилапий блогер - фото 1

Він любить купатися в озері, їсти сосиски та фотографуватися. Такий чотирипалий блогер живе у Дніпрі. Десятирічний Кекс місцева зірка. У собаки — понад 1000 підписників у соцмережі. Чому господарі створюють сторінки для свої улюбленців та чим дивує дніпровський блогер?

Красиві, багаті та популярні. Такі блогери мають тисячі публікацій і мільйони підписників. Серед найвідоміших — інстаматусі, фітнес-тренери, гумористи та мандрівники.

Знедавна до списку додалися ще й сторінки домашніх улюбленців. Зокрема, ось цей малюк Джиф — має понад 10 із половиною мільйонів підписників.

Своя зірка соцмереж є і у Дніпрі. Знайомтеся, це Кекс, для друзів — просто Кексі.

До телевізійної камери Кекс ще не звик, а ось фотоапарат — то вже звична справа. Його господарка Кіра у соцмережі веде блог улюбленця. Там фото з прогулянок і навіть концерти.

Кексу вже 10 років. Кіра підібрала його біля під'їзду ще цуценям. У собаки була розбита голова і травмована лапка. Малого полікували, та віддати вже не змогли.

«Звикли до звіра і вирішили такий потрібен сам і ось 11 рік він нас радує. Помітила, що він досить фотогенічний і вирішили ось навесні завести йому сторінку в інстаграм, щоб показати як безпородна собака не менше ніж собака з родоводом може любити, бути коханою, бути відданою», — розповідає господарка Кекса Кіра Аліфонова.

За пів року у Кекса вже понад тисяча підписників. Кіра каже, це не лише сусіди, а й однодумці з усієї країни.

Дівчина впевнена, із часом блог більшатиме, адже її Кекс вміє дивувати.

«Напевно саме парадоксальне — він кошатнік. Він живе з котами і котів любить більше ніж собак. Коти навіть цікавіше, вони домінують над ним і він їм дозволяє — собакам він таке не дозволив би», — додає Кіра Аліфонова.

Кіра каже, великий блог та мільйони підписників — це не головна мета. Дівчина лише сподівається, що завдяки Кексу люди зрозуміють: собака без роду і титулів теж заслуговує на любов та сім'ю.

Реклама